x
xxz
zx
zz
z
cxxx
cxx
cx
c
xzz

YARATICIWinsa mimari ve dekoratif beklentilere alternatif PVC pencere çözümleri üreterek evlerimizi renklendirmeye devam ediyor. İhtiyaca uygun PVC pencere modelleri hayatı daha da kolaylaştırmak için tasarlanıyor.

 

 

 

 

TEKNIKwww.ufukalpen.com
Winsa üretimdeki mükemmeliyetçiliğinin özeti kaliteli profilleri üreterek bunu tüketicinin olduğu her yere yaygın bir bayi ağı ile ulaştırarak koşulsuz tüketici memnuniyetini sağlamaktır.
DUYURULAR
Alüminyum Doğrama
Bugün için tarihten gelen ahşap, topraktan gelen Alüminyum, petrolden gelen plastik, farklı özellikleri ile doğrama ürünlerinin belli başlı elemanlarıdır. Çok yağışlı ortamlar için ahşap, çok güneşli ve gece-gündüz ile mevsimler arası sıcaklık farkının fazla olduğu bölgeler için ise plastik uygun malzemeler değildir. Buna karşılık her iklim koşulunda doğa şartlarına en dayanıklı malzeme Alüminyumdur. Ayrıca ahşap ve plastik doğramalar çok sınırlı ebatlarda yapılabilirken, Alüminyumu her ebatta uygulanabilme imkanı vardır. Bu özellikleri Alüminyum'u doğrama malzemeleri içinde en uzun ömürlü kılmaktadır.
Pvc
Pvc, inşaat sektöründen (pencere profil, kapı, panjur, sulama ve pis su boruları, duvar-yer ve çatı kaplama malzemesi olarak) ambalaj-paketleme sanayiine (bi-oriente ince shrink film, kapak içi mantarı, şişe ve torba yapımında), tıptaki çeşitli uygulamalardan (kan torbası, serum tüpü, ameliyet eldiveni va kalp kateter'i olarak) elektrik-elektronik malzeme yapımına (yüksek volt izolatörü, optik fiber kılıf zarfı olarak), otomotiv alanındaki kullanımlarından (cam fitili/silecek sistemi, döşeme, paspas olarak), çeşitli diğer tüketim eşyasının üretimine (oyuncak, çaşitli sportif malzeme, muşamba, suni deri ve ayakkabı; ve hatta kredi kartlarının yapımına) kadar, kısaca hayatımızın hemen her alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Otomatik Fotoselli Kapı
Fotoselli Kapı Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza giren binlerce üründen biride fotoselli kapıdır. Fotoselli kapıyı ister istemez her gün kullanmaktayız. Fotoselli kapıyı kısaca tarif etmek gerekir ise, yoğun bir şekilde insan trafiği olan sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri gibi alanlarda kullanılan yaklaşmadan önce bizi görüp otomatik bir şekilde açılan kapılara denmektedir. Yoğun insan trafiğinin yanı sıra ihtiyaç duyulan her alanda kullanılmaktadır. Fotoselli kapılar her türlü malzemeden yapılabilmektedir. Fotoselli kapıların fiyatları ise ebat ve boyutları gibi fiziksel unsurlarına göre değişebilmektedir. Ayrıca montaj sonrası servisimiz ile fotoselli kapı tamiri gerçekleştirebilmekteyiz.
Garaj Kapıları
Seksiyonel kapılar hızlı trafik akışı sağlayan, tesisinizi ve garajınızı sıcaktan-soğuktan, tozdan arıtan, ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli, açık görüş sunan, istenilen boyutlarda, yapının şekline uygun yataklama seçenekleri sunar.

Ayrıca fabrika kapısı olarakta bilinen seksiyonel kapılar dayanıklılığı, kolay uygulanabilirliği ve uzun ömürlü kullanımı ile sizlere sunulmaktadır.Kepenk
Otomatik kepenk sistemleri artık lüks olmaktan çıkıp bir zorunluluğa dönüştü, güvenlik için vazgeçilmez bir sistem olan otomatik kepenkler kolay kullanımı ve dekoratif görünümüyle ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanılabilir. Kepenk sistemleri genelde 66 - 120 mm ölçülerinde, 0.80-1.00-1.20 mm et kalınlığında olup 1. kalitede üretilmiş galvanizli çelik profillerden oluşmaktadır. Galveniz saclardan üretilen kepenk profillerin değişik ebat ve şekilleri bulunmaktadır. Galveniz çelik profiller isteğe bağlı olarak et kalınlıkları 1,2 mm ye kadar çıkabilmektedir. Profiller pencereli, mikro delikli, bombeli veya düz şekilleri bulunmaktadır. Mukavemeti yüksektir, darbelere, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklıdır. Uzunluk ve yüksekliğine göre uygun motor ve yardımcı yaylarla kullanılır, kumandalı ve manual olarak çalışma özelliğine sahiptir.
Panjur
Alüminyum kullanılarak üretimi gerçekleştirilmiş, açılır kapanır dar ve yatay plakalardan oluşan, pencere, kapı veya buna benzer yerlere takılan kapatma düzeneğine alüminyum panjur adı verilmektedir. Kullanıcıların panjurdan beklentilerinin dışında, alüminyum panjurlar uygulandıkları yapıya estetik bir görünüm de kazandırmaktadır. Alüminyum panjur profilleri ve elemanları kullanılarak üretimleri gerçekleştirilmiş panjurların, bu beklentilere cevap verdiği görülmektedir. Bunun yanı sıra, alüminyum panjur profillerin ince kesitlerle gerekli mukavemetleri sağlaması, hafif olması, istenilen renkte boyanabilmesi gibi özellikleri de alüminyum panjur kullanımını yaygınlaştırmaktadır.
Küpeşte Korkuluk
Balkonlara, merdivenlere, havuz kenarlarına ve inşaatların birçok bölümüne emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Küpeşte plastik, alüminyum, demir ve ahşap profiller kullanılarak oluşturulur. Balkonlarda ve merdivenlerde güvenliği sağlamak için kenar kısımda alüminyum profiller kullanılarak oluşturulan korkuluğa inşa edilen dekoratif koruma bariyerlere alüminyum küpeşte denir. çoğunlukla alüminyum, çelik, ahşap ve paslanmazdan yapılır. Alüminyum küpeşte, dikme denilen dikey parçalardan ve bu dikey parçaların üstünden geçen üst borudan ve ortasından geçen iki veya üç sıralı yatay borulardan oluşur.
Cephe Giydirme Sistemleri
Alüminyum Kompozit levhalar binaların deş cephe ve iç mekânlarında kullanılmak üzere geliştirişmiş yapı malzemesidir. Standart üretim ölçülerinin yanı sıra isteğe bağlı özel ölçülerde boyalı yüzeyi yüksek dayanımlı koruma filmi ile kaplanmış halde temin edilebilmektedir. Pek çok renk ve doku seçenekleri mevcuttur. İstendiğinde yangına dayanıklı (tutuşmaz) özellikli olarak üretilebilmektedir. Kompozit levha; dış yüzey 0,5 mm kalınlığında yüksek dayanımlı lumiflon bazlı fluorocarbon boyalı aluminyum levha, ara dolgu malzemesi 3 mm kalınlığında "yangına dayanıklı(tutuşmaz)" özel mineral dolgu/çekirdek, İç düzey 0,50 mm kalınlığında servis boyalı alüminyum levhadan oluşmaktadır.
Cam Giydirme Sistemleri
Mimari projesine uygun olarak, betonarme döşemeye galvanizli çelikten mamul ankrajlarla tespit edilmiş, düşey elemanlar ile bunlara bağlanan yatay kayıtlardan oluşur. Düşey elemanlar üzerinde, yatay elemanların dilatasyonlarını alacak EPDM contalar kullanılır. Alüminyum profiller arasındaki sızdırmazlığın sağlanması ve alüminyum profiller ile cam temasını kesen EPDM fitiller kullanılır.Güneş Kırıcı Paneller
Cam Güneş Kırıcıları çerçevesiz, hareketli cam paletlerden oluşur ve bina cephelerinde ya da çatılarında tamamen açılıp ayarlanabilirler. Bu ürün ışığın geliş yönüne ve yansımasına bağlı olarak binanın dış görünüşünü fazlasıyla etkiler. Havalandırma derecesi istenen ölçülerde ayarlanabilir. Güneş Kırıcı Sistemleri motorlu ve sürücü kontrollu olarak ayarlanırlar. Tam kapalı ve tam açık dahil olmak üzere 6 farklı konumda ayarlanabilirler.Cam Ofis Bölmeleri
Ofislerde kullanılan cam ofis bölmeleri, ofis bölmeleri kullanımı ve bölümlenmesi konusunda her türlü gereksinim duyulan ve her alanda farklılığınızı gösterebileceğiniz mükemmel bir çözümdür. Cam ofis bölmeleri, ofisler arasında mükemmel ses yalıtımı sağlayan ofis bölme duvar sistemleri, ofis bölmeleri, cam gibi mekana ve oluşturmak istediğiniz yaşam alanı tasarımına uyacak zengin yüzey seçenekleri ile, projenizin en keyifli çözüm ürünlerinden biri olacaktır
ANKET

Ufuk Alpen

  Winsa Yetkili Bayi
  Bize Ulaşın
  0224 254 28 85
  
Çabukel

Bugün:3 

Tekil:9576 

Aylık:264  

Toplam Ziyaret:93371